SLUŽBY

Nabízím kreativitu, originální styl, dlouholeté zkušenosti z novinářského prostředí a orientaci v záludnostech i půvabech českého jazyka. Poradím vám s psaním blogu, knihy, časopisu. Vím, jak nadupat obsah emocemi, okořenit přitažlivostí a přitom obléknout do srozumitelného ohozu. 

Vždycky existuje řešení.

KURZY NOVINAŘINY,

Nabízím kurzy novinařiny pro redakční dopisovatele, začínající redaktory a psavce. Možné i pro DDM a školy.

Na domluvě

SLOGANY, CLAIMY

Vytesám slogan, který bude rafinovaným prádélkem ke smyslnému obsahu. Zakousne se do povědomí vašich klientů jako pitbull.

Od 3000 Kč

ZPRAVODAJE, ČASOPISY

Nabízím kompletní redakční přípravu zpravodajů a klubových časopisů, poradenství, editaci i obsahový audit. Vezmu si váš časopis do prádla.  

Od 380 Kč/hod

Dlouhodobá spolupráce - paušál

BLAHOPŘÁNÍ, PODĚKOVÁNÍ... 

Vytvořím blahopřání, na které se nezapomíná a které se adresátovi zadře pod kůži. K významným životním situacím, jubileu, svatbě, narození dítěte, k promoci a podobně. 

Od 350 Kč

KONZULTACE

Píšete blog, knihu, redakční příspěvky? Potřebujete poradit, posunout se dál? Nejste si jistí, zda jste se vydali správnou cestou? Poradím vám. 

Od 250 Kč/NS

KATALOGY, BOOKLETY

Hudebníkům, výtvarníkům, sborům a skupinám vytvořím osobitý katalog nebo Booklet. Pohraju si s ním možná víc než jiní, protože mám k umění povážlivě úzký, téměř intimní vztah. 

Podle rozsahu a náročnosti

Ptejte se, nezávazně...