BLOG

VRAŽ DO TOHO SEBE.

Nejnovější články na mém blogu

Prcháte konečně někam na dovolenou? Pak si vytvořte do svého Journalu projekt Dovolená, abyste na nic nezapomněli a aby vás nic nezaskočilo.

Pohled týraného štěněte... Prý, jestli jsem někdy slyšela o počasí, do kterého bys psa nevyhnal?????!!!!! Tak nad ním stojím, statečně moknu, protože obě ruce mívám zaměstnané tím, jak ho chytám, odněkud vynořuju, rvu mu nedefinovatelné předměty z huby a ten deštník už nemám čím držet.

Ne z každého vyroste slavný malíř. Ne všichni, kteří objevili kouzlo tvarů, barev a kompozice budou ve světě výtvarného umění něco znamenat. Přesto, i kdyby nic, malování, kreslení a výtvarná tvorba obecně dopřávají tvůrcům relaxaci, možnost vyprostit se z přetechnizovaného světa a nacházet v sobě netušené ostrovy.

Svět je plný úkladů, ale i báječných překvapení. Takový motýl... Je nepolapitelný, divně křehký a lítá! Tohle chlupatý čtyřnožec neumí, i kdyby se na uši stavěl. Huga ta nová zkušenost trochu rozesmutnila. Ba co víc, vracel se domů s vráskou na čele a dnes asi nebude mít klidný spánek.

Svět už je zase v pořádku.Zvykám si dávat bacha, na co a na koho sedám, všechno, co jde rozkousat, jsem přesunula do výšky minimálně 1 metru, znovu se učím, že hračkou může být klíďopíďo i šanon s dokumenty, zase si připadám jako tyran, když jím a ty obrovský oči pode mnou žadoní bez úspěchu.

Je nejvyšší čas připravit zápisník Bullet Journal na červenec. Jednak základní kolekce, jako jsou Měsíční přehled, Týdenní přehled, ale také oblíbené sledování návyků, cílů, projektů a kolekce, které nám pomáhají posunout se dál a sledovat náš vývoj v oblastech, které sledovat potřebujeme.

Český Krumlov je výjimečné město, které se vám dostane velmi rychle pod kůži. Po úvodním oťukávání začne působit jako droga, ke které se musíte stále vracet. Každý den alespoň na pár hodin. Je tady tolik věcí k vidění, že týden dovolené nestačí. Tolik zajímavostí, že v patách máte neustále pocit marnosti. Z toho, že se čas nedá zastavit, nebo...

Houpacího koníka na snímku najdete v teplickém muzeu na výstavě historických pohlednic. Podobný stál u tety Růži v Kadani pod schody na půdu. Jo, jo. Přesně na tu půdu, která tak lákala k výpravám a od které teta schovávala klíč pokaždé, když jsem přijela. "Hlavně jí nepouštěj na horní půdu, už několikrát jsem ji u nás načapal, jak chodí po...

Naberte inspiraci na  chatě nebo chalupě

Pro 8 osob, 3 pokoje

Pro 12 osob, 4 pokoje

Pro 12 osob, 3 pokoje

Pro 44 osob, 6 apartm.

Pro 11 osob, 3 pokoje

Pro 10 osob, 3 pokoje