Jak jsem mluvila s prezidentem

12.10.2019

Byli jste se podívat v muzeu na Dnu archeologie? My ano. Byla to akce, která se vážně podařila. Všichni, kteří přišli, si ji parádně užili.

Potkala jsem tam paní, která tvořila pod širým nebem úžasně voňavé dobroty. Rozesmáté děti, které nevěděly, co za hry dělat dřív. Jejich spokojené rodiče, kteří měli práci potomstvo z muzea vůbec dostat. Bývalého kolegu Zdendu Traxlera, ale taky dva skvělé kluky. Daniela Antala a Jakuba Jílka (zleva). (To žluté uprostřed se prý jmenuje Roby.)

Kluci pomáhali s organizací akce a vedli si skvěle. Jak mi prozradili, ani jeden o kariéře archeologa neuvažuje.

A oba mají o své budoucnosti jasno. Daniel prý bude podnikatelem. Ostatně už má v tomhle směru nějaké zkušenosti. No a Jakub? Ten míří rovnou k metě nejvyšší. Rozhodl se totiž, že napraví reputaci všem českým prezidentům a jednou usedne na Pražském Hradě jako hlava státu. 

Howgh.

Mohlo by vás zajímat...

V sobotu 26. listopadu v 18 hodin se na oratoriu kostela na Zámeckém náměstí koná vernisáž tradiční vánoční výstavy keramických děl Aleny Marie Kartákové. Letos jde o výstavu jubilejní, 25. v pořadí. A o výstavu první, na které bude chybět Pavel Karták. O výstavě, odcházení i poznávání jsme připravili s Alenou Kartákovou rozhovor. Najdete ho tady.

Setkání s Pepou Šutarou. Pracovně osobní. Po dvou hodinách a litru kapučína jsem maroda odvezla za přítelkyní. (Rockera uřvanýho. ) Protože su hodné děvče. I přesto, že vím, že se mi laskavost nevyplácí. Vždycky se po ní něco přihrne.

Do pozdních hodin zastupitelstvo v Mikulově. Návrat lesem, co v černočerný tmě připomíná žábry žraloka. Chrammmst!!!!!!