Psímutr už chystá polévku

30.04.2019

SESTRY MOJE!

Blíží se naše noc. Filipokojakubská noc. Noc, kdy se po zaslouženém spánku zase rozvrzáme a rozpohybujeme. Noc, kdy vystoupí napovrch nejtemnější zlo a žabinec, z našich rozpadajících se kloubů. Blíží se naše největší VIP událost v roce. Naše pravidelné zasedání, jednání, náš SABAT. 

Slétneme se, abychom si pořádně zadupaly, zaskřehotaly a zakrákaly. Abychom si i tentokrát nacpaly pupky polévkou z vařených žab od Psímutr, uzobávaly hlemýždí vystrčrůžky připravené novickou Vydloubnutězkůže a žízeň zahnaly ohnivou vodou z hadích šupin pálenou sestřičkou Namolikočky.

ZAPŘÍSAHÁM VÁS!

Na své cestě na sabat se vyhněte místům s podezřele velkým množstvím zmateně pobíhajících lidí. Loukám, kopcům, fotbalovým hřištím. Jakkoli se vám bude zdát ta kořit snadná, leťte rychle pryč! Nechte maso masem a přidejte plyn. Na takových místech totiž s největší pravěpodobností stojí hranice. A tu tam ti pitomci, sestry moje, vyskládali pro nás!!! 

Budou to maskovat buřtchuťovkami, opékanými v ohni. Budou u toho možná skřehotat a vydávat podivné zvuky. Dokonce někteří přijdou v maskách, aby vypadali, jako my! Ale je to past! Snažte se odolat touze rozprostřít ubrousek, vypucovat příbor a pustit se do libové prdelky. Nevnímejte výskot a vůni té hromady jídla. Zkrátka, pro jednou zapomeňte na tu svoji zkurvenou pažravost, sestry moje! Nebo vás na tý hranici upálí i s vaším košťátkem a spoďáry!

S pozdravem Ať žije Ozzy!

Vaše sestra Uříznutěkus