Den Offline

29.09.2018

S kolegyní Mafulí jsme se rozhodly, že přijmeme výzvu Den offline. 💪

Na celých 24 hodin opustím svého broučka Packarda Bella, vypnu internet v mobilu, a budu se tvářit, že nikdy žádné sociální sítě neexistovaly. 😰

S lidmi budu komunikovat pouze osobně. Za tímto účelem se budu přemisťovat na různá místa, abych měla ke komunikaci co nejvíc příležitostí. 

Jsem připravená nést veškeré následky. 😲

Předpokládám, že u mě dojde k nekontrolovatelnému vystřelování pravačky horizontálním i svislým směrem, že mi bude cukat levé víčko a na pravé oko nejspíš oslepnu. Psychicky budu vyčerpaná a nepozřu žádné jídlo, budu se ale snažit hodně pít 😛. Bohužel, jak se znám, dojde pak na nejhorší a začnu lidi obtěžovat svými nesouvislými bláboly.

Nicméně, couvnout už nehodlám. A slibuji, že v neděli, jakmile budu jen trochu psychicky a fyzicky schopná, vrátím se na sociální sítě a vylíčím pocity z návratu do středověku. 

Nejnovější články na mém blogu

Některé rozhovory by se mohly táhnout hodiny. Většinou to bývají ty, na které se mi zpočátku vůbec nechce.

Led 02

Rok 2022

(Kliknutím na obrázek se článek otevře.)

Těsně před silvestrovskou půlnocí jsme s Méďou napsali na lístečky, co má starý rok odnést pryč. S čím má mazat od našeho prahu, jak nejdál to půjde. Každý lístek jsme obřadně zapálili, aby tu špatnost kouř rozmetal po vrcholcích Krušných hor. Aby každý její náznak rozcupoval o ostré hrany skal. Hořící lístky jsme vhodili vodě, aby je odnesla...

Pro 31

PF 2022

Užijte si poslední den roku. V radosti, štěstí, veselí a ohleduplně. Nejsme na světě sami, že jo...