Den Offline

29.09.2018

S kolegyní Mafulí jsme se rozhodly, že přijmeme výzvu Den offline. 💪

Na celých 24 hodin opustím svého broučka Packarda Bella, vypnu internet v mobilu, a budu se tvářit, že nikdy žádné sociální sítě neexistovaly. 😰

S lidmi budu komunikovat pouze osobně. Za tímto účelem se budu přemisťovat na různá místa, abych měla ke komunikaci co nejvíc příležitostí. 

Jsem připravená nést veškeré následky. 😲

Předpokládám, že u mě dojde k nekontrolovatelnému vystřelování pravačky horizontálním i svislým směrem, že mi bude cukat levé víčko a na pravé oko nejspíš oslepnu. Psychicky budu vyčerpaná a nepozřu žádné jídlo, budu se ale snažit hodně pít 😛. Bohužel, jak se znám, dojde pak na nejhorší a začnu lidi obtěžovat svými nesouvislými bláboly.

Nicméně, couvnout už nehodlám. A slibuji, že v neděli, jakmile budu jen trochu psychicky a fyzicky schopná, vrátím se na sociální sítě a vylíčím pocity z návratu do středověku. 

Nejnovější články na mém blogu

V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Cínovci instalují v tento letní čas varhany. Město Dubí je získalo darem od města Glashütte. Historie varhan je zajímavá a začínám se v tom vrtat. Takže zatím jen stručně:

Kvě 29

Citáty

Když se rvu z ulity, napadají mě věci...

Do stanice přijela první Dvacítka. V premiéře ji řídí Rostislav Křivánek. Má to svůj důvod. Ono se nic neděje bezdůvodně. Ale to se dozvíte uvnitř. A ještě malá ukázka, než budete mít čas přisednout...