Rande s Casanovou

07.08.2019

Vydala jsem se do Duchcova uhňácat info pro milované Revíčko. :-)

Víte, že můžete strávit báječný den v atriu Muzea města Duchcova?

Zejména v případě, kdy už vám grilovačky, prohlídky měst, koncerty, akce a neustálý řev lidí, kteří tráví v létě většinu času venku, lezou i ušima. Když potřebujete chvíli jen pro sebe. Zklidnit v sobě všechny letní bouřky a rozehnat oblačnost, co se vám občas usazuje v pohledu. 

Pozice na zádech někde doma, kde znáte zpaměti každou prasklinku na stropě a záhyby záclon, vám k usebrání a vnitřnímu klidu moc nepomůže.

V atriu duchcovského muzea otevřeli ČÍTÁRNU POD ŠIRÝM NEBEM! 

Nejenom, že jde o prostředí, které samo o sobě přináší úžasný relax. Navíc máte možnost si tu půjčit knihu a v klidu číst. Připravené jsou tituly různých žánrů, takže nemám obavy, že byste si nevybrali. Společnost vám bude dělat Casanova, a věřte mi, že ani necekne. 

Když knížku nedočtete, můžete si jí vzít na dočtení domů. Bez registrace, bez poplatků a bez zbytečného papírování. Přece vám tím nebudou kazit náladu. 😊
---
🔹 Atrium duchcovského muzea bude pro veřejné čtení otevřené až do konce září.
🔹 Přijít můžete každý den od 9-17 hodin.
🔹 Lence Blahníkové děkuju, že se nechala vyrušit a zvěčnit.

Mohlo by vás zajímat...

V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Cínovci instalují v tento letní čas varhany. Město Dubí je získalo darem od města Glashütte. Historie varhan je zajímavá a začínám se v tom vrtat. Takže zatím jen stručně:

Kvě 29

Citáty

Když se rvu z ulity, napadají mě věci...

Do stanice přijela první Dvacítka. V premiéře ji řídí Rostislav Křivánek. Má to svůj důvod. Ono se nic neděje bezdůvodně. Ale to se dozvíte uvnitř. A ještě malá ukázka, než budete mít čas přisednout...