Rande s Casanovou

07.08.2019

Vydala jsem se do Duchcova uhňácat info pro milované Revíčko. :-)

Víte, že můžete strávit báječný den v atriu Muzea města Duchcova?

Zejména v případě, kdy už vám grilovačky, prohlídky měst, koncerty, akce a neustálý řev lidí, kteří tráví v létě většinu času venku, lezou i ušima. Když potřebujete chvíli jen pro sebe. Zklidnit v sobě všechny letní bouřky a rozehnat oblačnost, co se vám občas usazuje v pohledu. 

Pozice na zádech někde doma, kde znáte zpaměti každou prasklinku na stropě a záhyby záclon, vám k usebrání a vnitřnímu klidu moc nepomůže.

V atriu duchcovského muzea otevřeli ČÍTÁRNU POD ŠIRÝM NEBEM! 

Nejenom, že jde o prostředí, které samo o sobě přináší úžasný relax. Navíc máte možnost si tu půjčit knihu a v klidu číst. Připravené jsou tituly různých žánrů, takže nemám obavy, že byste si nevybrali. Společnost vám bude dělat Casanova, a věřte mi, že ani necekne. 

Když knížku nedočtete, můžete si jí vzít na dočtení domů. Bez registrace, bez poplatků a bez zbytečného papírování. Přece vám tím nebudou kazit náladu. 😊
---
🔹 Atrium duchcovského muzea bude pro veřejné čtení otevřené až do konce září.
🔹 Přijít můžete každý den od 9-17 hodin.
🔹 Lence Blahníkové děkuju, že se nechala vyrušit a zvěčnit.

Mohlo by vás zajímat...

V sobotu 26. listopadu v 18 hodin se na oratoriu kostela na Zámeckém náměstí koná vernisáž tradiční vánoční výstavy keramických děl Aleny Marie Kartákové. Letos jde o výstavu jubilejní, 25. v pořadí. A o výstavu první, na které bude chybět Pavel Karták. O výstavě, odcházení i poznávání jsme připravili s Alenou Kartákovou rozhovor. Najdete ho tady.

Setkání s Pepou Šutarou. Pracovně osobní. Po dvou hodinách a litru kapučína jsem maroda odvezla za přítelkyní. (Rockera uřvanýho. ) Protože su hodné děvče. I přesto, že vím, že se mi laskavost nevyplácí. Vždycky se po ní něco přihrne.

Do pozdních hodin zastupitelstvo v Mikulově. Návrat lesem, co v černočerný tmě připomíná žábry žraloka. Chrammmst!!!!!!