Rande s Casanovou

07.08.2019

Vydala jsem se do Duchcova uhňácat info pro milované Revíčko. :-)

Víte, že můžete strávit báječný den v atriu Muzea města Duchcova?

Zejména v případě, kdy už vám grilovačky, prohlídky měst, koncerty, akce a neustálý řev lidí, kteří tráví v létě většinu času venku, lezou i ušima. Když potřebujete chvíli jen pro sebe. Zklidnit v sobě všechny letní bouřky a rozehnat oblačnost, co se vám občas usazuje v pohledu. 

Pozice na zádech někde doma, kde znáte zpaměti každou prasklinku na stropě a záhyby záclon, vám k usebrání a vnitřnímu klidu moc nepomůže.

V atriu duchcovského muzea otevřeli ČÍTÁRNU POD ŠIRÝM NEBEM! 

Nejenom, že jde o prostředí, které samo o sobě přináší úžasný relax. Navíc máte možnost si tu půjčit knihu a v klidu číst. Připravené jsou tituly různých žánrů, takže nemám obavy, že byste si nevybrali. Společnost vám bude dělat Casanova, a věřte mi, že ani necekne. 

Když knížku nedočtete, můžete si jí vzít na dočtení domů. Bez registrace, bez poplatků a bez zbytečného papírování. Přece vám tím nebudou kazit náladu. 😊
---
🔹 Atrium duchcovského muzea bude pro veřejné čtení otevřené až do konce září.
🔹 Přijít můžete každý den od 9-17 hodin.
🔹 Lence Blahníkové děkuju, že se nechala vyrušit a zvěčnit.

Mohlo by vás zajímat...

Některé rozhovory by se mohly táhnout hodiny. Většinou to bývají ty, na které se mi zpočátku vůbec nechce.

Led 02

Rok 2022

(Kliknutím na obrázek se článek otevře.)

Těsně před silvestrovskou půlnocí jsme s Méďou napsali na lístečky, co má starý rok odnést pryč. S čím má mazat od našeho prahu, jak nejdál to půjde. Každý lístek jsme obřadně zapálili, aby tu špatnost kouř rozmetal po vrcholcích Krušných hor. Aby každý její náznak rozcupoval o ostré hrany skal. Hořící lístky jsme vhodili vodě, aby je odnesla...

Pro 31

PF 2022

Užijte si poslední den roku. V radosti, štěstí, veselí a ohleduplně. Nejsme na světě sami, že jo...