Letošní kraslice

17.04.2022

Letošní kraslice, které budu rozdávat výměnou za pruhy na zadku. 

Ty, které vypadají jako bílé, klamou skořápkou. Ve skutečnosti jsou to jemně růžové upejpánky. Ruměnec mají od toho, jak se cachtaly ve vývaru z červené řepy. A úplně červené nejsou, protože jsem na ně zapomněla chrstnout lžíci octa.

Ty oranžové jsou víc do hněda. A taky jsou trochu nabručené, protože je ještě teď pálí oči. Zkuste se koupat půl hodiny v cibulových slupkách. Taky z toho nebudete kdovíjak na větvi.

Nejvíc se mi letos líbí ty zelenkavé. Škoda, že foťák nevzal barvu úplně echt, ale jsou boží. Zapomněla jsem natrhat kopřivy, tak jsem je šoupla spolu s osmi pytlíky kopřivového čaje do bazénu. Tedy, do kastrolu.

Měla jsem taky připravenej pidišteteček a barvy, že vytvořím nějaký dojemný dekory. Pak mi to ale bylo líto, zmastit ty pěkný barvy malůvkama. Tak zůstaly, jak jsem je vystvořila na první dobrou. 

Nejnovější články na  blogu

Instinkty

08.05.2022

Učím první rok. Můj chlap byl můj první chlap. A všechno je jinak.

Stejně, jako se vizuálně rozsvítí zahrada, když v ní vysadíte rostliny různých druhů, barev a výšek, podobným způsobem rozzářila Galerii Zahradního domu expozice děl Marie Šechtlové.