Jak to pokračuje

26.11.2019

🎩 Sbírka JALOVÝ NOCI...

Na přípravě knihy maká celý tým. Jsem introuš a tak mi dalo chvíli práci zapadnout. Když jde ale o jednu věc (a navíc, o tu vaši), pch.... to dáte.
Grafiku a sazbu bude dělat ďáblík s tváří anděla, EVA HAVLOVÁ. Absolventka oboru Knižní grafika na Grafické škole v Praze, která miluje čaj a ráda by jednou vydala balíček tarokových karet, které vytvořila technikou linorytu.

Eva práci na Jalových nocích už začala, protože jako první je třeba navrhnout pro marketingové účely knižní obálku. Poslala jsem jí fotografii, kterou chci mít na přebalu a Eva mi vrátila návrh, kde snímek zrcadlově rozdělila podle středové osy. Nejdřív jsem se trochu šprajcla (to nafrnění umělci dělávají), ale pak jsem se pro tuhle úpravu nadchla. Obálka díky ní dostala správný "nevybočující" rytmus jalovin. 😊 (Mezi fotkama najdete pro porovnání původní snímek a Evou upravenou verzi.)
Mimochodem, o tom, že jsme hodně podobné krve, svědčí nejenom její "reprezentativní" fotka, kterou mi poslala, ale i fakt, že Evu umělecky nejvíc trhal ten bordel na podlaze. Tak ho tam tím rozdělením má teď dvakrát. Hamounice jedna! :-)

Bez vás kniha nevyjde...
Podpořte vydání sbírky v předprodeji a zvolte si třeba některou z odměn...
Děkujeme...