To kdákání nepřeslechnete

18.03.2019

Já to vážně zkoušela.

Přehlížela, zavírala oči, surfovala nahoru a dolů, aby na mě vyskočilo něco jiného...

(Teď naposledy třeba hambatý zadek jednoho nejmenovaného politika. Abych to upřesnila, poměrně tlustý zadek poměrně tlustého politika.)

Jenomže po nahém zadku - lup a je to tu zas.

Obrázek obýváku a dotaz autorky: Co myslíte, je to dost stylový?

A následuje chrlení jedu ortodoxními zastánkyněmi stylu XYZ. Zjistila jsem, že chlapi tohle neřeší. Ve skupině XYZ jsou ale bohužel hlavně ženské a taky těžká infekce ortodoxní umanutosti. To je amatérek, co sežraly krocaní lejno a staly se přes noc profesionálními architektkami, designérkami a vědí všechno nejlíp!

Jako že šedá se žlutou, případně ještě černomodrá, je to jasný? Přes to ani kolobrnda nejede.

No, ještě ti odpustíme ty náznaky do oranžova... kde jsem to měla... tady, strana 168... V žádném případě se tu ale nechlub s něčím, kde máš jen trochu pochybností, že jsi zkurvila odstín! Uštveme tě, pošleme na Sibiř, vypíšeme na tebe odměnu za vypíchnutí očí - celý dvě kila holubí barvy...

A chraň tě ruka páně, jestli si do kuchyně švihneš nějaký něžný tvary. Jsi úplně zešílela???!!!!! To nám děláš schválně???? Přípustné jsou kostky, kola!!! Cože!!!!??? Kytičky??? No, to už ti dočista jeblo??? Na to zapomeň!!! Jsi byla někde dlouho na slunci, ne???

A dotyčná, která se ještě před chvílí radovala z nového obýváku a chtěla se někomu pochlubit, prolila slzama už pátý kapesník. Nejraději by škrtla sirkou a ty dlouhé měsíce práce podpálila.

Proč?

Protože je totálně pitomá.

Být ve skupině XYZ a inspirovat se - jako proč ne. Jenomže, jít do kotle s fotkou svého obýváku, když vím, co to je za zmijí sdružení?

Abych jim ale nekřivdila.

Je tam jedna, možná dvě, které postují fotku blbýho stolku s vázou a pak následuje těžký porno. Všechny začnou vzdychat, rosit se, vlhnout a sténat, jak je to dokonalý. Slepice se švestičkama z vlastní zahrádky pějí nekonečné ódy: Nojo, tohle je nádhera! VY (desetkrát podtržený), ať sem dáte, co sem dáte, to prostě nemá chybu! Je to překrásné. Vy jste prostě dokonalá, váš byt je dokonalý, vaše rodina je dokonalá....

A já vidím jen kopii uplácanou podle nějakého katalogu, která neuhnula od předlohy ani milimetr. Patvar bez duše, bez fantazie, osobních invencí a je mi hnusně. Z těch slepic, které nemají vlastní mozek a odstřelí každého za jiný, názor. A což teprve, když si někdo dupne a řekne: A víte co? Mně se ten můj obývák líbí takový, jaký je a vy mi můžete políbit záď! Bydlet v tom budu já!

No, co myslíte, že se stane?

Slepice ho uklovou jako žížalu po dešti. Pomluví ho až do desátého kolene a potom ho ze skupiny vyrazí jako nežádoucí element.

Páč takovýhle jelita bez vytříbeného stylu tady fakt nepotřebujeme!

Je vám to jasný???!!! 

Mohlo by vás zajímat...

K většině hradů vedou cesty vzhůru, do kopců. Trochu námahy, kterou musí člověk vynaložit, aby se k nim vyškrábal, se v cíli vrací měrou vrchovatou. Genius loci těch míst bývá úchvatný a empatické i romantické duše hluboce zasahuje. Historické monumenty, které na krajinu shlíží už stovky let, vnímáme se zvláštním vzrušením. Jako oživlé filmové...

První Velikonoce, kdy od svého bratra nebudu mít zadek zmalovaný modrými pruhy. Taky to bude poprvé, co jsem se přes vajíčkové svátky, kůzlečí mordy, beránky krájené na sto kusů a opilecké šílenství přenesla bez újmy. Užívám si dobře rozjetý sólo mejdan. Nemusela jsem si ani trhat obličej do úsměvu, odpovídat na přání sousedů a tvářit se mile. Taky...

V Řecku začíná příprava na Velikonoce tři týdny před tzv. Čistým pondělím, kdy hospodyňky celý den myjí nádobí a děti pouštějí draky. O víkendu se konají zabíjačky, aby si lidé užili maso, než se ho budou muset na 40 dní úplně vzdát.

Na sociálních sítích se objevil příspěvek paní, která líčila, jak starší žena na zastávce zničehonic upadla a "zůstala ležet v bez vědomí".

V Hřebečné u Abertam řeší, jak se bránit nájezdným chacharům. Do obce se třemi desítkami domů se chystají vpadnout developeři a postavit tady až 20 nových apartmánů. Místní se ptají, zda s takovou ještě z Krušných hor něco zbude. Budiž jim útěchou, že v nájezdech nenažrané smetánky nezůstane jejich obec sama. Fuck you pracháči!

Ještě než si po obědě Méďa stačil utřít ústa do ubrousku, dostal befell, aby se pochlapil, nečuměl jak štěně odervaný od cecku na déšť za oknem, protože pojedeme na výlet.