To kdákání nepřeslechnete

18.03.2019

Já to vážně zkoušela.

Přehlížela, zavírala oči, surfovala nahoru a dolů, aby na mě vyskočilo něco jiného...

(Teď naposledy třeba hambatý zadek jednoho nejmenovaného politika. Abych to upřesnila, poměrně tlustý zadek poměrně tlustého politika.)

Jenomže po nahém zadku - lup a je to tu zas.

Obrázek obýváku a dotaz autorky: Co myslíte, je to dost stylový?

A následuje chrlení jedu ortodoxními zastánkyněmi stylu XYZ. Zjistila jsem, že chlapi tohle neřeší. Ve skupině XYZ jsou ale bohužel hlavně ženské a taky těžká infekce ortodoxní umanutosti. To je amatérek, co sežraly krocaní lejno a staly se přes noc profesionálními architektkami, designérkami a vědí všechno nejlíp!

Jako že šedá se žlutou, případně ještě černomodrá, je to jasný? Přes to ani kolobrnda nejede.

No, ještě ti odpustíme ty náznaky do oranžova... kde jsem to měla... tady, strana 168... V žádném případě se tu ale nechlub s něčím, kde máš jen trochu pochybností, že jsi zkurvila odstín! Uštveme tě, pošleme na Sibiř, vypíšeme na tebe odměnu za vypíchnutí očí - celý dvě kila holubí barvy...

A chraň tě ruka páně, jestli si do kuchyně švihneš nějaký něžný tvary. Jsi úplně zešílela???!!!!! To nám děláš schválně???? Přípustné jsou kostky, kola!!! Cože!!!!??? Kytičky??? No, to už ti dočista jeblo??? Na to zapomeň!!! Jsi byla někde dlouho na slunci, ne???

A dotyčná, která se ještě před chvílí radovala z nového obýváku a chtěla se někomu pochlubit, prolila slzama už pátý kapesník. Nejraději by škrtla sirkou a ty dlouhé měsíce práce podpálila.

Proč?

Protože je totálně pitomá.

Být ve skupině XYZ a inspirovat se - jako proč ne. Jenomže, jít do kotle s fotkou svého obýváku, když vím, co to je za zmijí sdružení?

Abych jim ale nekřivdila.

Je tam jedna, možná dvě, které postují fotku blbýho stolku s vázou a pak následuje těžký porno. Všechny začnou vzdychat, rosit se, vlhnout a sténat, jak je to dokonalý. Slepice se švestičkama z vlastní zahrádky pějí nekonečné ódy: Nojo, tohle je nádhera! VY (desetkrát podtržený), ať sem dáte, co sem dáte, to prostě nemá chybu! Je to překrásné. Vy jste prostě dokonalá, váš byt je dokonalý, vaše rodina je dokonalá....

A já vidím jen kopii uplácanou podle nějakého katalogu, která neuhnula od předlohy ani milimetr. Patvar bez duše, bez fantazie, osobních invencí a je mi hnusně. Z těch slepic, které nemají vlastní mozek a odstřelí každého za jiný, názor. A což teprve, když si někdo dupne a řekne: A víte co? Mně se ten můj obývák líbí takový, jaký je a vy mi můžete políbit záď! Bydlet v tom budu já!

No, co myslíte, že se stane?

Slepice ho uklovou jako žížalu po dešti. Pomluví ho až do desátého kolene a potom ho ze skupiny vyrazí jako nežádoucí element.

Páč takovýhle jelita bez vytříbeného stylu tady fakt nepotřebujeme!

Je vám to jasný???!!! 

Mohlo by vás zajímat...

V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Cínovci instalují v tento letní čas varhany. Město Dubí je získalo darem od města Glashütte. Historie varhan je zajímavá a začínám se v tom vrtat. Takže zatím jen stručně:

Kvě 29

Citáty

Když se rvu z ulity, napadají mě věci...

Do stanice přijela první Dvacítka. V premiéře ji řídí Rostislav Křivánek. Má to svůj důvod. Ono se nic neděje bezdůvodně. Ale to se dozvíte uvnitř. A ještě malá ukázka, než budete mít čas přisednout...