Kopřivnice: Tatra a beznaděj v očích hlídačky

02.09.2020

Technické muzeum Tatra v Kopřivnici při toulkách Beskydskem a Valašskem určitě navštivte. Jinak se připravíte o dojmový koktejl té nejvyšší kvality. Vážně. :-)

Připadala jsem si tam jako puberťák, který je poprvé na striptýzu. Méďa chvílemi dělal, že mě nezná. Pracovnice muzea pojala podezření a byla mi neustále v patách. Matky zakrývaly svým dětem oči. Chlapi dostávali z mého nadšení mindrák. Při odchodu se mě u pokladny dvakrát zeptali, jestli se už vážně nevrátím.

Ať si trhnou. Safra porte, krůtí brko, rajčátko. To vám byl zážitek... 

Užijte si dovolenou v Beskydech

Pro 10 osob, 2 ložnice

Pro 5 osob, 2 ložnice

Pro 9 osob, 2 ložnice

Mohlo by vás zajímat...

V sobotu 26. listopadu v 18 hodin se na oratoriu kostela na Zámeckém náměstí koná vernisáž tradiční vánoční výstavy keramických děl Aleny Marie Kartákové. Letos jde o výstavu jubilejní, 25. v pořadí. A o výstavu první, na které bude chybět Pavel Karták. O výstavě, odcházení i poznávání jsme připravili s Alenou Kartákovou rozhovor. Najdete ho tady.

Setkání s Pepou Šutarou. Pracovně osobní. Po dvou hodinách a litru kapučína jsem maroda odvezla za přítelkyní. (Rockera uřvanýho. ) Protože su hodné děvče. I přesto, že vím, že se mi laskavost nevyplácí. Vždycky se po ní něco přihrne.

Do pozdních hodin zastupitelstvo v Mikulově. Návrat lesem, co v černočerný tmě připomíná žábry žraloka. Chrammmst!!!!!!