Kreativní vyjádření dne

27.08.2021

Sarcastic + kreativ etudes

Když chcete šetřit slovy, abyste někoho neranili, ale uvnitř se pere vztek, posílený sarkasmem a ironií. Nebo vám mnoho slov připadá zbytečných pro jednu zásadní myšlenku, která ten den přeřvala úplně všechno. Někdy potřebujete popis dne pojmout jinak, protože on sám byl z gruntu jiný. 

V takových případech využijte své kreativity a nenechte se ničím svazovat. Vyjádřete své emoce, pocity, myšlenky trochu jinak, než obvykle. Tak, že ostatním i po deseti letech budete vědět, jaké pocity a za jakých okolností se ve vás vařily.  

Nejnovější články na mém blogu

Vejšlap po vrcholcích Krušných hor. Sice jsme nedošli do plánovaného cíle, kterým byl původně nejvyšší vrchol Krušných hor, Pramenáč, protože ta nána v navigačním centru si dělala z lidí prdel a navedla nás opačným směrem, i tak to ale stálo za všechny puchejře.

Nikdy jsem úsměvy neplýtvala. Kdybych byla mužskej, říkali by: Hele, támhle jde ten bručoun, jako kdysi o mém tátovi. A jako ženská? Raději to nechci vědět.

No 2

18.09.2021

Bílému někdy trvá věky,

Včera jsem musela šmírovat online zastupko, tak byla k večeři rychlovka. Chleba a to, co najdeš v lednici. Namazaný krajíc s paštikou jsem dozdobila plátkem sýra a rajčátky. Chleba jsem přeložila, aby se paštika neválela halabala na povrchu, neb by při psaní hrozil její přenos do ofiny, na triko nebo na klávesnici. Znám se.
Už dlouho jsem přeložený...

Vyběhla jsem do noci. Za štěkotem psa. Nikde nikdo. Jen modrá okna hlídačů televizí.