Druhá šance zámečku aneb Nesuplujme Boha

07.07.2022

"Pokud hledáte dokonalost, nikdy nebudete spokojení." Tohle poznání učinil Lev Nikolajevič Tolstoj. Osobně bych ho někam vytesala, aby bylo stále na očích. 

Lovecký zámeček ve Mstišově už je zase v provozu. Po čtyřech letech od požáru ho majitelé po nákladné rekonstrukci znovu vzkřísili. 

Buďme rádi. Mohlo to dopadnout úplně jinak...

Komentář najdete tady 

Nejnovější články 

Když nejdu na výšlap sama, jsem na tom podobně jako s tancem. Jaký můžete mít zážitek, když vás někdo vláčí parketem a je totálně mimo rytmus? To na úvod. Jinak, na můj nos, jsme si nedělní čističku s Méďou užili. Alespoň já tedy určitě. Dostala jsem ze sebe kila marastu a roztáhla hubu do U. Druhý den po sobě Mikulov. Asi na něm něco bude......

Ticho ještě nemusí znamenat příchod bouře. Zachytit radost bývá někdy těžší, než nasekat fůru dřeva na zimu. Ostatní v článku, který najdete TADY.

Když chcete psát knihu, nestačí si jednoduše vyhrnout rukávy a pustit se do díla. Skvělý obsah a styl vám nezajistí ani nejdražší pero, blok v pravé kůži nebo notebook s ohryzaným jablkem.

Ženských, které to umí s motorovou pilou, moc není. Chápete... Pila řve jak poraněný pavián. Žádný extra design. Na selfíčko taky nic moc. Malý výběr tvarů, barev, o melodiích nemluvě.