Hrabošení 2

17.05.2022

Tohle je pozvánka na dvoudenní divadelní festival Madim 1986 v Mostě. Akci pořádalo divadelní sdružení Nepraš, které fungovalo při klubu Neprakta a režisérem toho festivalového tyjátru nebo tyjátrového festivalu byl Viktor Oktábec.

Ta placka je keramická a sloužila i jako lístek. Dny tehdy voněly poezií, pivní pěnou, sarkasmem a ironií té doby, která seděla na klíně úchylům z STB v těsných pouzdrových šatech s velkým rozparkem a s rudým šátkem kolem krku.

Festivalový noci byly nekonečný. Nestřeženě přecházely do dalšího dne, aniž bychom si všimli, že jsme nespali.

A měli jsme jeden k druhému bez esemesek a emailů nějak blíž. Mnohem blíž.

Kdyby to šlo, vytvořila bych cestovku s pobyty v minulosti. Měla bych bezpočet oblíbených destinací. Madim 86 by byl jednou z nich. 

Nejnovější články na  blogu

V sobotu 26. listopadu v 18 hodin se na oratoriu kostela na Zámeckém náměstí koná vernisáž tradiční vánoční výstavy keramických děl Aleny Marie Kartákové. Letos jde o výstavu jubilejní, 25. v pořadí. A o výstavu první, na které bude chybět Pavel Karták. O výstavě, odcházení i poznávání jsme připravili s Alenou Kartákovou rozhovor. Najdete ho tady.

Setkání s Pepou Šutarou. Pracovně osobní. Po dvou hodinách a litru kapučína jsem maroda odvezla za přítelkyní. (Rockera uřvanýho. ) Protože su hodné děvče. I přesto, že vím, že se mi laskavost nevyplácí. Vždycky se po ní něco přihrne.

Do pozdních hodin zastupitelstvo v Mikulově. Návrat lesem, co v černočerný tmě připomíná žábry žraloka. Chrammmst!!!!!!

Report dne

11.11.2022

Přimrzáme ke stereotypůmjako kostky ledu.