Místa v nás

03.12.2022

Advent je ideální čas pro návraty ke kořenům. K místům, kde z nás něco uvízlo. Pod kamenem, v divokých bylinách, v horském potoce, v neklidných větvích javorů. Čas pro návraty napředené z vřeten paměti. Do obrazů, vzpomínek a podobenství. Místa, se kterými se ztotožníme. A místa, která s odstupem let přijmeme za vlastní.  

Tip pro cestovatelské snílky

Máte svá místa? Zeptám se jinak, pamatujete si místa, která jste navštívili? Úžasnou věcí jsou v první řadě cestovatelské deníky, do kterých si vlepujete známky navštívených míst a připíšete k nim pár osobních dojmů. Dají se sehnat v informačních centrech, na zámcích, v muzeích a někdy je mívají i v papírnctvích A kromě toho si můžete pořídit skvělou mapu Čech, nebo celého světa. Připomene vám, kde už jste byli, jakou část země jste navštívili a kam se třeba vydáte příště.

Nové články na blogu

Když narazíte na rozhovor, určitě si ho přečtete raději než jiné články. Rozhovor dokáže časopis nebo zpravodaj oživit, přitáhnout publikum a když je správně vedený, zvýší i důvěryhodnost a profesionalitu redakce.

Vzkaz

08.01.2023

a kouskem vanilkového lusku.