A zase ty narozeniny

02.02.2021

Včera slavil narozky nejmladší z rodu.

Ano, ano. Mají to kluci čtyři dny po sobě, což bylo ze strany rodičů trochu nezodpovědné.

Až totiž povyrostou do věku, kdy už je dorty trhat nebudou, jejich společné narozeninové, několikadenní párty budou nejspíš hodně náročné. Pro všechny. 

Oba jsou těžcí lamači srdcí. Šestiletý bráška už (logicky) holku má. A včerejší tříletý oslavenec si nedávno posteskl, že ještě holku nemá. 

No, nebude to mít naše famílie jednoduché.

Tomule ale dostal včera k narozkám koloběžku a vypadá to, že na svůj handycap ohledně absence vážného vztahu na chvíli zapomene.  

Mohlo by vás zajímat...

 

Ručně psané blahopřání, poděkování, dopis k významné životní události, se dnes už moc nenosí. Postupem doby jsme vzájemnou komunikaci, včetně zmíněných forem, zautomatizovali. Od časů ručně psaných kartiček, pohlednic a dopisů, kdy reflexe vztahu k příjemci byla často podpořená i zdobným písmem nebo spontánní malůvkou, jsme podobu přání zúžili na...

Psaní blogu může být skvělý přivýdělek i podnikání na plný plyn, pokud vás baví psát. Blogování si ale nepleťte s ventilováním svých pocitů, které ze sebe potřebujete setřást. Skuteční blogeři jsou profíci, co perfektně rozumí některému z oborů a mohou prostřednictvím blogu poskytovat hodnotné rady a informace. Například o vaření, o životosprávě, o...

Včera jsem se protáhla kolem Perly v Řetenicích. Nostalgie na krovkách, rozstřílená na cimpr campr. Na druhou i na tu první.

Když makám na zakázce, která mě baví, nevnímám čas. Byla bych schopná pracovat 20 hodin denně. A bývám nesnesitelná. Pokud mě někdo vyruší, velmi rychle se dostávám do stavu nepříčetnosti.

Kdybyste nevěděli, jak má vypadat dobrý copy text na sociálních sítích, pak nějak jako ten text dole. (Na chyby nekoukejte, ani nebrblejte, že to je zbytečně ukecaný.) Jde nejspíš o spontánní akci po krátkém protření víček. Podstatný je ten nápad. A ten je boží!