GLOSA: A nikdo oka nezamhouřil

26.11.2020

V jedné skupince ženské nadávají na tavné pistole, že pořád kapou. Nalepit všechny ty kýčoviny na adventní věnec by ale uštvalo i tavný samopal. 

Prodejna hrnečků s Ladovými motivy ve Vodičkově ulici končí. Pan Lada si tam nahoře možná setřel pot z čela. 

Na Facebooku se nekontrolovatelně množí fotografie vánoční výzdoby. Dobře míněné rady v podobě útočné kritiky utne jen blokace virtuální kámošky. 

Jan Čenský je v šoku z informace, že seriál Ordinace v růžové zahradě končí. Prý nebude mít z čeho platit hypotéku. Zřejmě Honzovi nezbyde, než aby slezl z pece.

Tina Turner dnes slaví 81. narozeniny a pořád má větší sexepeal, než některé dvacetileté modelky.

Všechno je v pohybu.

Všechno někam směřuje, jen mně už nedochází smysl. 

Mohlo by vás zajímat...

Vejšlap po vrcholcích Krušných hor. Sice jsme nedošli do plánovaného cíle, kterým byl původně nejvyšší vrchol Krušných hor, Pramenáč, protože ta nána v navigačním centru si dělala z lidí prdel a navedla nás opačným směrem, i tak to ale stálo za všechny puchejře.

Nikdy jsem úsměvy neplýtvala. Kdybych byla mužskej, říkali by: Hele, támhle jde ten bručoun, jako kdysi o mém tátovi. A jako ženská? Raději to nechci vědět.

Zář 18

No 2

Bílému někdy trvá věky,

Včera jsem musela šmírovat online zastupko, tak byla k večeři rychlovka. Chleba a to, co najdeš v lednici. Namazaný krajíc s paštikou jsem dozdobila plátkem sýra a rajčátky. Chleba jsem přeložila, aby se paštika neválela halabala na povrchu, neb by při psaní hrozil její přenos do ofiny, na triko nebo na klávesnici. Znám se.
Už dlouho jsem přeložený...

Vyběhla jsem do noci. Za štěkotem psa. Nikde nikdo. Jen modrá okna hlídačů televizí.