Skláři, dokument a výmluvné Krušné hory

22.09.2022

Vrátili jsme se z Modrodomu v Dubí. Z promítání dokumentu o historii sklářství v Krušných horách. (Kdo ho neviděl, jakoby tu nežil.) Dobře zpracované. Lidsky podané. Nechyběly emoce, příběh...

Skvěle investovaný čas.

Když jsme sjížděli domů, stoplo si nás slunce. Tak jsme koupili láhev rumu (v krčmě za rohem), protože kromě toho všeho mám co slavit. Dopřeju si grog s plátkem citrónu, skořicí a s medem. A docela neexpanzivně si do sluchátek pustím Kryla. Zapření Petrovo.

Potichu, abych nerušila chlápka, co se mnou sdílí 2+kk. Protože on hudbu nerad. On nerad beat, rock, blues. On i emoce nerad. I tanec nerad...

Někdy se ptám, co my dva spolu ještě máme, hlubokou šachtou padá zdviž...  

Nové články na blogu

V sobotu 26. listopadu v 18 hodin se na oratoriu kostela na Zámeckém náměstí koná vernisáž tradiční vánoční výstavy keramických děl Aleny Marie Kartákové. Letos jde o výstavu jubilejní, 25. v pořadí. A o výstavu první, na které bude chybět Pavel Karták. O výstavě, odcházení i poznávání jsme připravili s Alenou Kartákovou rozhovor. Najdete ho tady.

Setkání s Pepou Šutarou. Pracovně osobní. Po dvou hodinách a litru kapučína jsem maroda odvezla za přítelkyní. (Rockera uřvanýho. ) Protože su hodné děvče. I přesto, že vím, že se mi laskavost nevyplácí. Vždycky se po ní něco přihrne.

Do pozdních hodin zastupitelstvo v Mikulově. Návrat lesem, co v černočerný tmě připomíná žábry žraloka. Chrammmst!!!!!!

Report dne

11.11.2022

Přimrzáme ke stereotypůmjako kostky ledu.