Slogan je maják

03.03.2019

Zima už nám za chvíli udělá pá,pá. Tak ještě jedna mrazivá fotka, než to bude trapný...

SLOGAN je trochu jako čarování. Ne každý se naučí kouzlit. Přitom ty nejluxusnější slogany bývají často překvapivě jednoduchý. Jako třeba tenhle. A jestli jste se právě praštili do čela a zařvali s opovržením - Tak na tohle bych přišel taky! - Klídek. To fakt není jistý.

Pokud ve vás nedříme sloganový géňa, pak byste na podobnou chujovinu totiž vůbec přijít nemuseli. Ani kdybyste ohryzali všechny tužky, proseděli u klávesnice nekonečný hodiny a vypili všechny zásoby alkoholu, co doma máte.

Ale neroňte slzy.
Zase umíte něco jiného, no...

Mohlo by vás zajímat...

 

Ručně psané blahopřání, poděkování, dopis k významné životní události, se dnes už moc nenosí. Postupem doby jsme vzájemnou komunikaci, včetně zmíněných forem, zautomatizovali. Od časů ručně psaných kartiček, pohlednic a dopisů, kdy reflexe vztahu k příjemci byla často podpořená i zdobným písmem nebo spontánní malůvkou, jsme podobu přání zúžili na...

Psaní blogu může být skvělý přivýdělek i podnikání na plný plyn, pokud vás baví psát. Blogování si ale nepleťte s ventilováním svých pocitů, které ze sebe potřebujete setřást. Skuteční blogeři jsou profíci, co perfektně rozumí některému z oborů a mohou prostřednictvím blogu poskytovat hodnotné rady a informace. Například o vaření, o životosprávě, o...

Včera jsem se protáhla kolem Perly v Řetenicích. Nostalgie na krovkách, rozstřílená na cimpr campr. Na druhou i na tu první.

Když makám na zakázce, která mě baví, nevnímám čas. Byla bych schopná pracovat 20 hodin denně. A bývám nesnesitelná. Pokud mě někdo vyruší, velmi rychle se dostávám do stavu nepříčetnosti.

Kdybyste nevěděli, jak má vypadat dobrý copy text na sociálních sítích, pak nějak jako ten text dole. (Na chyby nekoukejte, ani nebrblejte, že to je zbytečně ukecaný.) Jde nejspíš o spontánní akci po krátkém protření víček. Podstatný je ten nápad. A ten je boží!