Berany-duc terapie

V šest ráno jsem vyběhla s Azinou ven. Nahoře u rybníka divný rány. Koukám, jestli se netrhá hráz a kam bych případně zdrhla. Taky mě napadlo, že se někde mohla zakousnout vrtná souprava do kamennýho podloží. U nás v Krušných horách, žádný div. A pak mi došlo, že je u Hrobu techno párty. Nejspíš tam dojíždí setrvačností své berany, berany duc ti, které ještě nezačalo bolet za krkem.

Někdo včera napsal v komentu pod horkou informací o konání akce, že si smažky dělají techno mejdan. Nikomu neupírám hudební vkus, a příměr smažky je možná trochu přes čáru. Můžete mi ale doprdele říct, jaký hudební vkus technaři mají?????? Museli by do mě naroubovat hodně silný matroš a taky mě zbavit sluchu, abych techno za hudbu pokládala. 

Každej jsme nějakej a já nikomu neberu, že může být jako pes u boudy, co se urve z řetězu jen u tuc-tuc. Ano, nesnáším techno a dechovku. Ostatně, přijdou mi v základu velmi blízké. Někdo ale zase může mít plný zuby punku nebo rocku a taky potřebuje čas od času vymýt mozek. Něco se mu životě podělalo, po dvacátýprvý už ho vylili z práce, po devátý mu nevyšel vztah a ta děsná nuda všude kolem!!!! Vrhne se do pole a tuc-tuc reje, aby zapomněl. Kdyby mi to nebylo eklhaft, šla bych se podívat. Věřím, že by se mi naskytl pohled na dokonale nemyslící, ale i dokonale sesynchronizované stádo.

Každý potřebuje to svý. Techno party je pro lidi, kteří nemají čas řešit, jestli je muzika dobrá nebo špatná. Texty bývají zbytečně složitý, doba nesrozumitelná, vztahy nerozcupovatelný. Techno party je duševní (a někdy i střevní) klystýr a má dalece ke složitostem. Je to návrat do časů, kdy kolem ohnišť skotačili primáti vzdáleně připomínající lidské tvory. K tanci jim hrál místní talent, který klacíky z baobabu tloukl monotónně o sebe.

Z mé strany možná trochu křeč, ale jinak nic významnějšího proti technařům nemám. Nechť jsou jim louky a pole lehký. Ema má maso, máma má mísu a jiný zase potřebuje berany-duc terapii.