Puzzle z dovolené - Telč

07.07.2020

Víte, že někteří cizinci přijíždějí do Čech hlavně kvůli Telči? Obdivovat město s bohatou historií, ale především s unikátním architektonickým centrem. Jenom projít střed města celý, bez švindlování, tak, abyste si skutečně všechno prohlédli, dali si oběd a tu a tam zmrzlinu s epesním výhledem přes celé náměstí, vám zabere bratru tři hodiny.

Telč je činaná holka. Vždyť ji určitě znáte. Hodně se o ní mluví a je taky proč. Jen škoda, že se i tady tu a tam objeví vady na kráse. Ale to je jako všude. I tady narazíte na lidi, kteří vám dokáží zkazit posbírané dojmy. Třeba totálně špinavý příbor, který číšník bez mrknutí oka položí na stůl ve čtyřhvězdičkovém hotelu, obsluha terasy, která vás neobsluhuje, ale činí okázalé dobrodiní, rozmach laciných vietnamských stánků v krásných podloubích na úkor ručně vyráběných suvenýrů a další... 

Nicméně, věřte mi, že ty úžasné dojmy z prohlídky města nakonec převáží a na to špatné později zapomenete. A mimochodem, připravte se, že už po hodině vás bude bolet za krkem, protože je tu vážně na co koukat. 

Jak říkám, Telč je činaná holka. Jen se jí nesmíte dívat moc pod sukýnky... 😉🍹😎 

Vysočina je pro zážitky a relax ideální

Pro 4 osoby, 2 ložnice

Pro 5 osob, 2 ložnice

Pro 14 osob, 6 ložnic

Mohlo by vás zajímat...

V sobotu 26. listopadu v 18 hodin se na oratoriu kostela na Zámeckém náměstí koná vernisáž tradiční vánoční výstavy keramických děl Aleny Marie Kartákové. Letos jde o výstavu jubilejní, 25. v pořadí. A o výstavu první, na které bude chybět Pavel Karták. O výstavě, odcházení i poznávání jsme připravili s Alenou Kartákovou rozhovor. Najdete ho tady.

Setkání s Pepou Šutarou. Pracovně osobní. Po dvou hodinách a litru kapučína jsem maroda odvezla za přítelkyní. (Rockera uřvanýho. ) Protože su hodné děvče. I přesto, že vím, že se mi laskavost nevyplácí. Vždycky se po ní něco přihrne.

Do pozdních hodin zastupitelstvo v Mikulově. Návrat lesem, co v černočerný tmě připomíná žábry žraloka. Chrammmst!!!!!!