Lipová ulice číslo 9

22.05.2019

Bydlela tu kámoška Klára, se kterou jsme vyrážely na výpravy. Vedle půdy nám její mamka nechala cimru, co sloužila jako klubovna. Dole na dvorku se spřádaly válečný plány, mučili nepřátelé (brácha a spol.) a taky jsme tam jednou zachránily život spolužačce. Chtěla se dost pochybným způsobem oběsit, protože jí Petr Spálený na koncertu nepodepsal památník.

Dnes je v rohovém domě číslo devět Pedagogicko-psychologická poradna. Dá se tedy říct, že jsme jim už tenkrát trochu fušovaly do řemesla. A taky se tady dnes konala vernisáž fotografií, kvůli které jsem se do těch nádherných míst, voňavých nejúžasnějšími vzpomínkami, po letech zase vrátila.

PETR MATYÁŠ je sympatický chlapík. A taky skvělý fotograf. Dnes se na chodbě Pedagogicko-psychologické poradny v Lipové ulici konala vernisáž výstavy jeho fotografií ODRAZY SVĚTLA. Snímky dokonalé, atmosféra úžasná.
Nevím, jestli jde atmosféra objednat nějak stejně jako hudba, která podbarvovala pocity návštěvníků. Ale asi ano. Už dlouho mi nebylo na vernisáži tak dobře. 😉

P.S. Výstavu si můžete prohlédnout do konce června.