Tramvaj 20: Rostislav Křivánek

18.05.2022

Pro DEZERT.art

Do stanice přijela první Dvacítka. V premiéře ji řídí Rostislav Křivánek. Má to svůj důvod. Ono se nic neděje bezdůvodně. Ale to se dozvíte uvnitř. A ještě malá ukázka, než budete mít čas přisednout...

"Nemáme srovnání s jinými světy. Zpupně se domníváme, že jsme ve vesmíru sami. A tak říkat, že svět je báječné místo k narození, je zbytečné. Jinde se narodit neumíme. Svět sám je místem, které nic nepředurčuje. To lidi sami. Na nich, na každém jednom, záleží, jak svůj život prožijí, jak s ním naloží, zda zanechají stopy hodné pozornosti." 

Všechny odpovědi na anketní otázky pro Rosťu Křivánka najdete tady.

Nejnovější články na  blogu

V sobotu 26. listopadu v 18 hodin se na oratoriu kostela na Zámeckém náměstí koná vernisáž tradiční vánoční výstavy keramických děl Aleny Marie Kartákové. Letos jde o výstavu jubilejní, 25. v pořadí. A o výstavu první, na které bude chybět Pavel Karták. O výstavě, odcházení i poznávání jsme připravili s Alenou Kartákovou rozhovor. Najdete ho tady.

Setkání s Pepou Šutarou. Pracovně osobní. Po dvou hodinách a litru kapučína jsem maroda odvezla za přítelkyní. (Rockera uřvanýho. ) Protože su hodné děvče. I přesto, že vím, že se mi laskavost nevyplácí. Vždycky se po ní něco přihrne.

Do pozdních hodin zastupitelstvo v Mikulově. Návrat lesem, co v černočerný tmě připomíná žábry žraloka. Chrammmst!!!!!!

Report dne

11.11.2022

Přimrzáme ke stereotypůmjako kostky ledu.