CAUSERIE: Velikonoce a holka v rauši

21.04.2019

Velikonoce jsou v plném proudu a můj FB kanál už dva dny okupuje reklama na vložky pro ženy, které trpí inkontinencí. Pokud vám tenhle vlak ujel, je to o tom, že si člověk občas učůrne do spoďárů. Asi nic příjemného. Představa, že v útěku před pomlázkou řeším vlhké prádlo, mě smíchem nenaplnila. Natož, aby mě motivovala k velikonočnímu juchání.

Žena v reklamě je přesto těžce happy. Protože má inkontinenci a tu VLOŽKU!!! Šťastná jako blecha naskakuje a seskakuje z motorky (během spotu asi pětkrát), s vyzoomovaným zadkem, aby bylo jasný, že k nehodě nedošlo a je ojetá úsměvem od hlavy až k patě. Jako by ji žádná inkontinence nikdy netrápila, jako by žádné pomlázky ani nebyly.

Dokonce jsem na tři a půl vteřiny odložila malování vajec, protože jsem se přistihla, že jí ty vložky začínám závidět. Něco na nich určitě bude. Přece se do takového rauše ta holka nedostala jen tak.

Mohlo by vás zajímat...

Vejšlap po vrcholcích Krušných hor. Sice jsme nedošli do plánovaného cíle, kterým byl původně nejvyšší vrchol Krušných hor, Pramenáč, protože ta nána v navigačním centru si dělala z lidí prdel a navedla nás opačným směrem, i tak to ale stálo za všechny puchejře.

Nikdy jsem úsměvy neplýtvala. Kdybych byla mužskej, říkali by: Hele, támhle jde ten bručoun, jako kdysi o mém tátovi. A jako ženská? Raději to nechci vědět.

Zář 18

No 2

Bílému někdy trvá věky,

Včera jsem musela šmírovat online zastupko, tak byla k večeři rychlovka. Chleba a to, co najdeš v lednici. Namazaný krajíc s paštikou jsem dozdobila plátkem sýra a rajčátky. Chleba jsem přeložila, aby se paštika neválela halabala na povrchu, neb by při psaní hrozil její přenos do ofiny, na triko nebo na klávesnici. Znám se.
Už dlouho jsem přeložený...

Vyběhla jsem do noci. Za štěkotem psa. Nikde nikdo. Jen modrá okna hlídačů televizí.