CAUSERIE: Velikonoce a holka v rauši

21.04.2019

Velikonoce jsou v plném proudu a můj FB kanál už dva dny okupuje reklama na vložky pro ženy, které trpí inkontinencí. Pokud vám tenhle vlak ujel, je to o tom, že si člověk občas učůrne do spoďárů. Asi nic příjemného. Představa, že v útěku před pomlázkou řeším vlhké prádlo, mě smíchem nenaplnila. Natož, aby mě motivovala k velikonočnímu juchání.

Žena v reklamě je přesto těžce happy. Protože má inkontinenci a tu VLOŽKU!!! Šťastná jako blecha naskakuje a seskakuje z motorky (během spotu asi pětkrát), s vyzoomovaným zadkem, aby bylo jasný, že k nehodě nedošlo a je ojetá úsměvem od hlavy až k patě. Jako by ji žádná inkontinence nikdy netrápila, jako by žádné pomlázky ani nebyly.

Dokonce jsem na tři a půl vteřiny odložila malování vajec, protože jsem se přistihla, že jí ty vložky začínám závidět. Něco na nich určitě bude. Přece se do takového rauše ta holka nedostala jen tak.

Mohlo by vás zajímat...

Kvě 08

Instinkty

Učím první rok. Můj chlap byl můj první chlap. A všechno je jinak.

Stejně, jako se vizuálně rozsvítí zahrada, když v ní vysadíte rostliny různých druhů, barev a výšek, podobným způsobem rozzářila Galerii Zahradního domu expozice děl Marie Šechtlové.