Její veličenstvo ryba v sítích teplických rybářů

16.10.2022

PRO DEZERT.art

...Krátce po osmé, s mlhou a deštěm za zadkem se ale chlapi ke srandičkám rozhoupávali pomalu. V rybníce zívala černá, zapáchající kaše a těm, kdo do ní kolem deváté vlezli, aby roztáhli sítě, se o ní určitě zdálo ještě v neděli večer...Víc o sobotním výlovu, o vyňuňaným kolegovi, o čem rozhodují mozoly, zkrátka o rybářích, kteří odvedli skvělou práci a přitom nezapomněli ani na nezbytné štengrování, se dočtete tady

Nové články na blogu

V sobotu 26. listopadu v 18 hodin se na oratoriu kostela na Zámeckém náměstí koná vernisáž tradiční vánoční výstavy keramických děl Aleny Marie Kartákové. Letos jde o výstavu jubilejní, 25. v pořadí. A o výstavu první, na které bude chybět Pavel Karták. O výstavě, odcházení i poznávání jsme připravili s Alenou Kartákovou rozhovor. Najdete ho tady.

Setkání s Pepou Šutarou. Pracovně osobní. Po dvou hodinách a litru kapučína jsem maroda odvezla za přítelkyní. (Rockera uřvanýho. ) Protože su hodné děvče. I přesto, že vím, že se mi laskavost nevyplácí. Vždycky se po ní něco přihrne.

Do pozdních hodin zastupitelstvo v Mikulově. Návrat lesem, co v černočerný tmě připomíná žábry žraloka. Chrammmst!!!!!!

Report dne

11.11.2022

Přimrzáme ke stereotypůmjako kostky ledu.