Dva dny pro Honzuldu

25.08.2019

V neděli 25. srpna byl dopolední program jasný. Přes něj žádný Zetor nejel. Nebyla jiná možnost. Nevzít Honzuldu do Dubí na výstavu historických automobilů by znamenalo způsobit v jeho vývoji nenapravitelné škody. Chovala jsem se proto zodpovědně. (A těšila se možná víc než on.)

V pondělí 26. srpna jsem Honzuldu šlohla mámě a jeli jsme do Wildeparku v Geissingu. Prostor jako blázen, drink ze snů, pohody a zvířat, která sice v ohradách, ale tak velkých, že jejich konce nedohlédneš. Jen pár lidí a my. Takový relax už jsem dlouho nezažila A užívali jsme si ho všichni. Kam se hrabou zoologický zahrady. Nepřeháním ani trochu. 

K té fotografii s daňkem: jeden z nich touží po svobodě a druhý si jí zatím neuvědomuje. (Protože to tak je, lidi.)

Mohlo by vás zajímat...

V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Cínovci instalují v tento letní čas varhany. Město Dubí je získalo darem od města Glashütte. Historie varhan je zajímavá a začínám se v tom vrtat. Takže zatím jen stručně:

Kvě 29

Citáty

Když se rvu z ulity, napadají mě věci...

Do stanice přijela první Dvacítka. V premiéře ji řídí Rostislav Křivánek. Má to svůj důvod. Ono se nic neděje bezdůvodně. Ale to se dozvíte uvnitř. A ještě malá ukázka, než budete mít čas přisednout...