Naivní kotrmeldy a oběti přisáte k prsu

Neumím přivírat oči a přecházet totální hovadiny, které na mě vyskočí na Facebooku. Tuhnu a melu pro sebe pořád dokola: Nech to plavat, nereaguj, nezačínej si, kurňa, nekomentuj...!

Určitý pokrok už jsem udělala. Pravopisné hrubky přehlížím. (Rychle sjedu myší jinam, abych se nad tím nadělením moc nerozkoukala.)

Předhoďte mi ale naivitu ocicmanou sluníčkářským medem a jsem v hajzlu. Držím se, abych nerozmlátila klávesnici a postupně i celý počítač. Tep nabírá neuvěřitelné otáčky a dotyčná (z 99,9 % jsou to ženské) má štěstí, že je v bezpečné fyzické vzdálenosti.

Panenko skákavá!!!

Halóóó!!!

Může mi někdo říct, kdo a kdy mohl dát zasloužilé padesátnici občanku, když svůj profil nazve třeba: Alenečka Venouškova Sluníčková????? Když první, na co na její stránce narazíte, je blikající obrázek plný barev, ptáčků a kytiček a nad tím napsané: Dobré ránečko i celý dníček! Je u vás taky deštíček?

Já nechci strašit, ale mě tohle jednou zabije.

Představila jsem si, jak asi tyhle kotrmeldy mluví se svými vnoučaty. Když s dospělými jednají jako s pevně přisátými kojenci, pak to musí být děs... Úžasný námět na horor, po kterém nezůstane oko ani prádlo suché.

A víte co? Kašlu na to! 

Půjdu ještě hlouběji do sebe. Nebudu reagovat vůbec. Teď jsem se tady z toho vykecala a hned je mi líp. Nikdo není bez chyby. Jasně, ani já ne. No a Alenečka Venoušková Sluníčková, už stejně jiná nebude. Pak je totální blbost si kvůli ní ničit zdraví. Tak ať má jen samé krásné dníčky!