Naivní kotrmeldy a oběti přisáte k prsu

24.04.2019

Neumím přivírat oči a přecházet totální hovadiny, které na mě vyskočí na Facebooku. Tuhnu a melu pořád dokola: Nech to plavat, nereaguj, nezačínej si, kurňa, nekomentuj...!

Určitý pokrok už jsem udělala. Pravopisné hrubky přehlížím. (Rychle sjedu myší jinam, abych se nad tím nadělením nerozkoukala.)

Předhoďte mi ale naivitu ocicmanou sluníčkářským medem a jsem v hajzlu. Držím se, abych nerozmlátila klávesnici a postupně i celý počítač. Tep nabírá neuvěřitelné otáčky a dotyčná (z 99,9 % jsou to ženské) má štěstí, že je v bezpečné fyzické vzdálenosti.

Panenko skákavá!!!

Halóóó!!!

Může mi někdo říct, kdo mohl kdy dát zasloužilé padesátnici občanku, když svůj profil nazve třeba: Alenečka Venouškova Sluníčková????? Když první, na co na její stránce narazíte, je blikající obrázek plný barev, ptáčků a kytiček a nad tím napsané: Dobré ránečko i celý dníček! Je u vás taky deštíček?

Já nechci strašit, ale mě tohle jednou zabije.

Představila jsem si, jak asi tyhle kotrmeldy mluví se svými vnoučaty, když s dospělými jednají jako s pevně přisátými kojenci. Úžasný námět na horor, po kterém nezůstane oko ani prádlo suché.

A víte co? Kašlu na to!

Půjdu ještě hlouběji do sebe. Nebudu reagovat vůbec. Teď jsem se tady z toho vykecala a je mi líp. Nikdo není bez chyby. Jasně, ani já ne. No a Alenečka Venoušková Sluníčková, už stejně jiná nebude. A je blbost si kvůli ní ničit zdraví. Tak ať má samé krásné dníčky!

Mohlo by vás zajímat...

V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Cínovci instalují v tento letní čas varhany. Město Dubí je získalo darem od města Glashütte. Historie varhan je zajímavá a začínám se v tom vrtat. Takže zatím jen stručně:

Kvě 29

Citáty

Když se rvu z ulity, napadají mě věci...

Do stanice přijela první Dvacítka. V premiéře ji řídí Rostislav Křivánek. Má to svůj důvod. Ono se nic neděje bezdůvodně. Ale to se dozvíte uvnitř. A ještě malá ukázka, než budete mít čas přisednout...