Naivní kotrmeldy a oběti přisáte k prsu

24.04.2019

Neumím přivírat oči a přecházet totální hovadiny, které na mě vyskočí na Facebooku. Tuhnu a melu pořád dokola: Nech to plavat, nereaguj, nezačínej si, kurňa, nekomentuj...!

Určitý pokrok už jsem udělala. Pravopisné hrubky přehlížím. (Rychle sjedu myší jinam, abych se nad tím nadělením nerozkoukala.)

Předhoďte mi ale naivitu ocicmanou sluníčkářským medem a jsem v hajzlu. Držím se, abych nerozmlátila klávesnici a postupně i celý počítač. Tep nabírá neuvěřitelné otáčky a dotyčná (z 99,9 % jsou to ženské) má štěstí, že je v bezpečné fyzické vzdálenosti.

Panenko skákavá!!!

Halóóó!!!

Může mi někdo říct, kdo mohl kdy dát zasloužilé padesátnici občanku, když svůj profil nazve třeba: Alenečka Venouškova Sluníčková????? Když první, na co na její stránce narazíte, je blikající obrázek plný barev, ptáčků a kytiček a nad tím napsané: Dobré ránečko i celý dníček! Je u vás taky deštíček?

Já nechci strašit, ale mě tohle jednou zabije.

Představila jsem si, jak asi tyhle kotrmeldy mluví se svými vnoučaty, když s dospělými jednají jako s pevně přisátými kojenci. Úžasný námět na horor, po kterém nezůstane oko ani prádlo suché.

A víte co? Kašlu na to!

Půjdu ještě hlouběji do sebe. Nebudu reagovat vůbec. Teď jsem se tady z toho vykecala a je mi líp. Nikdo není bez chyby. Jasně, ani já ne. No a Alenečka Venoušková Sluníčková, už stejně jiná nebude. A je blbost si kvůli ní ničit zdraví. Tak ať má samé krásné dníčky!

Mohlo by vás zajímat...

V sobotu 26. listopadu v 18 hodin se na oratoriu kostela na Zámeckém náměstí koná vernisáž tradiční vánoční výstavy keramických děl Aleny Marie Kartákové. Letos jde o výstavu jubilejní, 25. v pořadí. A o výstavu první, na které bude chybět Pavel Karták. O výstavě, odcházení i poznávání jsme připravili s Alenou Kartákovou rozhovor. Najdete ho tady.

Setkání s Pepou Šutarou. Pracovně osobní. Po dvou hodinách a litru kapučína jsem maroda odvezla za přítelkyní. (Rockera uřvanýho. ) Protože su hodné děvče. I přesto, že vím, že se mi laskavost nevyplácí. Vždycky se po ní něco přihrne.

Do pozdních hodin zastupitelstvo v Mikulově. Návrat lesem, co v černočerný tmě připomíná žábry žraloka. Chrammmst!!!!!!