Ilona Kaulfuss

Vydavatelka magazínu DEZERT

redaktorka

copywriterka  

lektorka   

máma, babička, krotitelka vnuků a buldočků   

ilona@ilona-kaulfuss.eu 

Čím jsem prolezl(á)a

  • Učitelka ZŠ - ještě mi občas cuká levé oko.
  • Metodička slovesných, divadelních a výtvarných oborů - na služebních cestách, festivalech a přehlídkách jsem se jako Baudelaire opíjela uměním. Taky jsem se naučila ponocovat, pít alkohol, milovat a odpouštět.
  • Manažerka, ředitelka realitní kanceláře - zdrhla jsem na pár let od klávesnice, abych nezešílela. Poctivou architekturu miluju stále.
  • Redaktorka, šéfredaktorka (už čtvrt století) - nemoc, osud, epidemie, úděl, prokletí, úchylka, deviace, choroba, vášeň...?

Aktuálně:  Vydavatelka magazínu DEZERT, redaktorka, copywriterka, lektorka novinařiny, konzultantka vydavatelů zpravodajů a firemních periodik.   + Špatná milenka, skvělá kuchařka, lovkyně perel a zásluh, nevyléčitelná introvertka a psavec.

Magazín DEZERT navazuje na projekt Revue Teplicka (2018-2021).  

Nabízí rozhovory, reportáže, projekci ze života lidí, kteří jsou ve své každodennosti něčím výjimečným, mají schopnost motivovat, případně žijí zajímavé životy, které oscilují mimo hranice obvyklostí. 

Kromě toho tady najdete informace z kulturního a společenského dění, reflexe o umění, řemeslech, ale také info o zajímavých místech na Teplicku a v jeho okolí.