Soňa Jermanová

Manažerka

Přes vysokou profesionalitu, byl přístup paní Ilony velmi lidský, citlivý a empatický. Byla to velmi příjemná a přínosná spolupráce... 

Petr Fejfar

Výtvarník

Ilonu Kaulfuss mohu vřele doporučit. Ze spolupráce s ní jsem si odnesl pocit, že jsem se setkal nejen s profesionálem, ale především s člověkem.

Rozhovor byl vedený v pohodě. A taky mile překvapily fotky. Nevim, jak to dělá, ale klidně bych takhle rád vypadal.

Rostislav Křivánek

Spisovatel

Inu, tak mám po letech zase opravdu velmi dobře napsanou recenzi spojenou s reportáží. To mě ovšem u Ilony Kaulfuss nepřekvapuje, ona to prostě umí. 

Děkuju, že ji zajímám.

Alena Růžičková

Ředitelka / Farní charita Milevsko

Měla jsem možnost navštěvovat kurz novinářského minima, který vedla profesionální novinářka Ilona Kaulfuss. Kurz mi dal mnoho, naučila jsem se rozlišovat důležité informace od okrajových, skladbu jednotlivých slohových či novinářských útvarů. Moc mě to bavilo a několik let jsem přispívala do regionálního tisku. 

Romana Tothová

Podnikatelka

Vytvořila jsem web s eshopem na prodej prádla, který měl hrozně malou návštěvnost. Oslovila jsem paní Kaulfuss a společně jsme celý web přestavěly. Naučila mě, jak propojit web se sociálními sítěmi a psát příspěvky tak, aby zaujaly. Můj eshop jede a díky paní Kaulfuss mě správa webu dnes baví. 

Eva Taterová

Vedoucí redaktorka Zbelítovského zpravodaje

Kurz novinářského minima s Ilonou Kaulfuss mi dal skvělé základy. Dnes sama přispívám do novin, píšu a rediguju celý Zbelítovský zpravodaj. A ten je, díky kurzu Ilony, i mé praxi, na profesionální úrovni. Kurz novinařiny s Inou Kaulfuss neměl chybu - byla skvělá lektorka i parťačka!

Linda Weber

Správce webu

Absolvovala jsem u Ilony lekce psaní. Dokázala z nás dostat to, o čem jsme neměli ani tušení. Naučila nás, jak vpravit do psaní emoce, příběhy, jak přitáhnout čtenáře a získat nadhled. Dnes edituju firemní časopis a díky konzultacím a spolupráci s Ilonou píšu články, které lidi rádi čtou.

Jana Kreidlová

Grafička

Paní Kaulfuss, ještě jednou děkuji za báječný článek k devadesátinám mého tatínka. Medailon otiskly regionální noviny i náš vesnický zpravodaj. Tatínek si užil slávy jako filmová hvězda. Děkujeme.