SLUŽBY

Nabízím kreativitu, originální styl, dlouholeté zkušenosti z novinářského a marketingového prostředí a orientaci v záludnostech i půvabech českého jazyka. Vytvořím texty na míru vašemu podnikání; články, příspěvky na sociální sítě, blog i web. Umím bezpečně zasáhnout cíl, nadupat obsah emocemi, okořenit přitažlivostí a obléknout do srozumitelného ohozu. Dokážu psát tak, že po svém zboží nebo službách začnete sami šílet. 

Co nabízím

KURZY PSANÍ A NOVINAŘINY,

Nabízím kurzy tvůrčího psaní nebo novinařiny pro redakční dopisovatele, začínající literáty a psavce. Možné i pro DDM a školy.

Na domluvě

SLOGANY, CLAIMY

Vytesám slogan, který bude rafinovaným prádélkem ke smyslnému obsahu. Neúprosně jiný, než je obvyklá šeď. Napíšu vám claim, který se do povědomí klientů zakousne jako pitbull.

Od 3000 Kč

ZPRAVODAJE, ČASOPISY

Nabízím kompletní redakční přípravu zpravodajů a klubových časopisů. Rovněž poradenství, editaci nebo obsahový audit. Vezmu si váš časopis nebo zpravodaj prádla.  

Od 380 Kč/hod

Dlouhodobá spolupráce - paušál

OBSAHOVÝ AUDIT, KONZULTACE 

Dodám vašemu blogu, stránce nebo knize šťávu. Zjistím, kde děláte chyby a vypracuju recept, jak s nedostatky naložit. 

Od 280 Kč/hod

COPYWRITING

Vytvořím pro vás články i plápolající posty na sociální sítě, blogy nebo klasické weby. Čtivé, dynamické texty, které mají sexappeal a snadno se vetřou klientům pod kůži. 

Od 550 Kč/NS

Dlouhodobá spolupráce - paušál

KATALOGY, BOOKLETY

Hudebníkům, výtvarníkům, sborům a skupinám vytvořím osobitý katalog nebo Booklet. Pohraju si s ním možná víc než jiní, protože mám k umění povážlivě úzký, téměř intimní vztah. 

Podle rozsahu a náročnosti

Ptejte se, nezávazně...

Buďte v obraze...

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte se zasíláním 1-2 emailů týdně s novými články, informacemi o kurzech, novém eBooku nebo knize. Zasílání emailů můžete kdykoliv zrušit.